Stránky muže, který se občas cítí být i ženou ...

Ahoj. Jestli jste se dostali na tyto stránky (snad tu nejste náhodou), tak Vás možná zaujme osud jednoho kluka, který se cítí být i částečně ženou (rád se obléká jako žena). Důležité je, že tady jsem hlavně žena, proto budu i mluvit jako žena.

Proč jsem tyto stránky založila? Při hledání sama sebe, toho co vlastně jsem, proč to tak je, co se s tím dá dělat a zda vůbec s tím něco dělat, jsem dospěla do stavu, kdy jsem chtěla celému světu oznámit, že existuju a že se za to nestydím.

Předtím jsem měla v sobě pocity viny, že jsem špatná, nebo že dělám něco špatného (kdo tím prošel, asi ví o čem mluvím), ale postupem času jsem zjistila, že to mám jednoduše v sobě a ničím se toho nezbavím. Postupně jsem s tím začala žít a hlavně si uvědomovat, že to neni "špatně", že je to prostě jenom "jinak".

Dříve jsem měla pocit, že většina lidí si kolem mne myslí, že je to odporné. Ale mýlila jsem se. Zjistila jsem, že právě naopak většině lidí to vůbec nevadí. Mám hlavně dobré zkušenosti s lidmi. Špatné reakce na mě a na nás jsou většinou otázkou určitého typu lidí, kteří se chtějí zviditelnit ve společnosti kamarádů. Tito lidé si pak, pokud jsou sami, nic nedovolí. Důležité je takové lidi ignorovat.

Jednoduše jsem spokojená sama se sebou a jsem ráda, že žiju v této době, která mě neomezuje v tom, zda mohu, nebo nesmím být tím, kým chci být.

Doufám, že se Vám stránky budou líbit a že jsem je udělala :) dobré.

Pokud mi chcete něco napsat, použijte můj email: paulatv@trans-lide.info

[O mě] [Moje galerie] [Různé věci] [Odkazy]

Čekejte

Kde mě najdete (jak mě kontaktovat):
KDE NICK ONLINE?
Facebook Paula Ninetails ???
Xchat PaulaTV (zelená = online)
Yahoo paula_tv_prague
ICQ 310326712
Amatéři PaulaTV ???

 24.3.2012 - Nové galerie

Začíná to být pravidlem, že mi trvá dva roky, než vložím nové galerie. Nějak to flákám...

Dnes tedy přidávám další galerie, je jich celkem 10, dohromady 199 nových fotek.

Nemám moc sílu se tu rozepisovat o tom, co se dělo, podívejte se sami :) Pavla

 

Copyright © PaulaTV 2003-2012